SEGO No-Light Medi


1

Zdajemy sobie sprawę, że jeszcze nigdy zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom oraz klientom nie było tak istotne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rynku, zaprojektowaliśmy stojak na dozownik do dezynfekcji rąk, a także stojak z wbudowanym dyspenserem. Umieszczenie takiego standu w Twojej firmie to prosty i zaskakująco skuteczny sposób na utrzymanie higieny dla wszystkich osób – zarówno w obiektach użyteczności publicznej, jak i biurach czy różnorakich stoiskach sklepowych. W połączeniu z możliwością umieszczenia dodatkowych treści reklamowych daje to niezwykle praktyczny, a zarazem niedrogi w utrzymaniu produkt.

Zakup naszego produktu niesie za sobą szereg zalet. Przede wszystkim, mając nasz stojak, dezynfekcja rąk będzie szybka, łatwa i wygodna. Umiejscowienie go przed wejściami, w pobliżu stołów i lad, a także przy urządzeniach używanych przez wiele osób, zapewni skuteczny sposób na ograniczenie rozprzestrzeniania się szkodliwych czynników, bakterii i wirusów.

Sama możliwość skorzystania ze stojaka do dezynfekcji bez ograniczeń daje pracownikom oraz klientom większe poczucie komfortu i bezpieczeństwa oraz zapewnienie, że Twoja firma bezinteresownie dba o ich zdrowie. Pozwala to na budowanie w prosty sposób zaufania do Twojej marki.

Dużą zaletą stojaka na dozownik jest dodatkowa powierzchnia, którą można wykorzystać dla celów reklamowych. W połączeniu z dobrym umiejscowieniem oraz zachętą do dezynfekcji rąk daje to pewność, że treść marketingowa trafi do niemal wszystkich użytkowników.

Zdajemy sobie sprawę, że zakup dowolnego stojaka na dyspenser to za mało. Projektując serię naszych nowych standów, wzięliśmy pod uwagę również kwestię ich umiejscowienia oraz widoczności. W końcu sama obecność stojaka z dozownikiem nie zagwarantuje ich użytkowania przez klientów i pracowników. Dlatego, korzystając z bogatego doświadczenia w konstrukcji standów reklamowych, projektanci stworzyli stanowiska, które są w pełni mobilne oraz dostosowane do wygody korzystających z nich osób.

Produkty z naszej nowej serii to niezwykle przydatny sprzęt, łączący w sobie wiele praktycznych rozwiązań. Przyniosą Twojej firmie wiele korzyści, ale przede wszystkim pozwolą Ci na uniknięcie zbędnego ryzyka.